Об,єднання співвласників багатоквартирного будинку “КВАЗАР-10” (надалі об,єднання) створено на підставі Положення про порядок організації та діяльності обєднань, що створюються власниками для управління, утримання і використання майна житлових будинків, яке перебуває у загальному користуванні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31 липня 1995 р. № 588 (надалі Положення).

   Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку створено виключно для обслуговування, ремонту і реконструкції жилого будинку та утримання прибудинкової території за кошти членів об,єднання і за рахунок внесків від господарської діяльності, отриманих і використаних об,єднанням відповідно до мети його діяльності.

Об,єднання є господарською організацією і юридичною особою, має рахунок в установах банків, печатку з власним найменуванням, та інші необхідні реквізити. Об,єднання є правонаступником  ЖБК “Квазар-10”, зберігає назву “Квазар-10”    і додержується всіх зобов’язань житлово-будівельного кооперативу “Квазар-10” у відносинах з підрядчиками і співвласниками (раніше – членами ЖБК та ОСББ). Об`єднання набуло  права юридичної особи з дня його державної реєстрації. Вперше наше Об’єднання в Оболонському районі було зареєстровано  27 лютого 1998 року за № 3, тобто у  призовій трійці.

Таким чином, власники квартир нашого будинку вже 30 років самостійно  успішно утримують будинок, власні квартири та прибудинкову територію, за призначенням, з урахуванням обмежень, встановлених Статутом об,єднання або рішеннями  загальних зборів членів об,єднання.